Renthall UK dostarcza duet namiotów tekstylnych firmie AVL RACETECH


Firma Renthall UK dostarczyła firmie AVL RACETECH dwie wiaty materiałowe o rozpiętości 12 m i długości 15 m, które służą jako dodatkowe miejsce do przechowywania, ponieważ wspierają Red Bull Racing w Milton Keynes.

Chociaż obie wiaty są dokładnie tego samego rozmiaru, istnieje zasadnicza różnica: jeden jest odnowiony, drugi jest nowo wyprodukowany.

Odnowiona wiata była również wcześniej wynajmowana przez AVL RACETECH przez 9 miesięcy, po czym została zwrócona do Renthall UK w celu odnowienia. Kiedy zmieniły się wymagania, AVL skontaktował się ponownie, aby odebrać wiatę , ale tym razem z dodatkową prośbą o wytworzenie drugiej do pary.

Obie wiaty zostały zmontowane w ciągu 3 dni i są wyposażone w trwałą niebiesko-białą okładzinę z PCV. Wyremontowana wiata zapewnia dostęp za pomocą drzwi roletowych, natomiast nowo wyprodukowana wiata posiada składane drzwi PCV dla dostępu osobowego i towarowego.

Darren Markham, Lead Project Manager w AVL, skomentował, że Renthall UK „zmiażdżył park dostawą dla nas. Następnym przystankiem jest ich zapełnienie”.

Skontaktuj się z zespołem Renthall już dziś, aby omówić wymagania dotyczące wynajmu.