O nas

Renthall zapewnia elastyczne rozwiązania dla najmu hal stalowych.

O NAS

Firma Renthall opracowała koncepcję, oferującą klientom elastyczność w kwestii najmu tymczasowych budynków, która jednocześnie umożliwia dodawanie kolejnych umów najmu w prosty sposób.

Renthall zapewnia dobre prognozowanie finansowe, rozwiązuje tymczasowe potrzeby i pomaga się skupić na prowadzeniu działalności.

Nasze portfolio obejmuje ponad 200 budynków na całym świecie, a co tydzień dochodzą kolejne.

SZEROKI WYBÓR ROZWIĄZAŃ

Oferujemy budynki dla wszelkich branż i zastosowań.

Wszystkie nasze hale mogą zostać zaadaptowane na potrzeby twojej działalności. Można wykorzystywać je do wszelkich celów, włączając w to sport, magazynowanie, czy też produkcję.

Nasze hale stalowe to modułowe budynki użytkowe o niezrównanej trwałości. Szybkie w montażu i przystępne cenowo konstrukcje oparte na aluminiowych ramach zapewniają tymczasowe rozwiązania. Wszystkie oferowane przez nas hale są przemieszczalne.

Nasze rozwiązania mogą zostać przystosowane do twoich potrzeb. A kiedy wynajmujesz bezpośrednio od nas, możesz otrzymać kompletny pakiet, obejmujący oświetlenie, wentylację oraz wymaganą ilość drzwi.

OPŁACALNE ROZWIĄZANIA

Zaspokajaj tymczasowe potrzeby, korzystając z opłacalnych rozwiązań.

Umowa najmu z Renthall błyskawicznie zaspokaja tymczasowe potrzeby. Dzięki szybkim w montażu konstrukcjom, które można postawić w okamgnieniu niemalże w każdym miejscu, nasze hale staną się twoim strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o zaspokajanie rosnących potrzeb biznesowych.

W kwestii elastycznych, tymczasowych rozwiązań najem stanowi trafny i opłacalny wybór. Wynajmując kolejną halę, zyskasz ogląd zarówno na koszty operacyjne, jak i stabilność prognozowanej opłaty uzależnionej od kapitału inwestycyjnego.

KONKURENCYJNE UMOWY NAJMU

Elastyczny wynajem elastycznych budynków.

Renthall oferuje korzystne, elastyczne warunki firmom oraz organizacjom sektora publicznego i komercyjnego. Najmując swój kolejny budynek poprzez Renthall, zyskasz elastyczność i wolność, których potrzebujesz.

Wynajmujemy budynki o różnych rozmiarach i typach po przystępnej cenie. Czas trwania umów najmu jest dostosowywany do potrzeb – od 12 miesięcy do kilku lat.

Renthall.no - Bilde av Stian

Masz pytania?

Masz pytania dotyczące warunków, finansowania lub zakresu oferty produktów?
Porozmawiaj z naszym zespołem już dziś.

Produkty