Hale stalowe

Modułowe, izolowane budynki o niezrównanej trwałości.

Elastyczne budynki oparte na ramie stalowej

Renthall wynajmuje elastyczne budynki, które z łatwością zaspokoją twoje wszystkie potrzeby biznesowe. Nasze budynki mają szereg zastosowań – od hal sportowych i hangarów lotniczych po magazyny i hale produkcyjne. Co więcej, ich design jest modułowy, dzięki czemu w przyszłości można je rozbudować i przenieść, aby sprostać rosnącym potrzebom działalności. Jeśli szukasz tymczasowego budynku o niezrównanej trwałości, to jest twój strzał w dziesiątkę.

Procedury Gwarancji Jakości ISO 9000 są podstawą wszystkich operacji przeprowadzanych przez Renthall – od wstępnego planowania po odbiór.

Budynki skrojone na miarę potrzeb

Nasze budynki bazujące na stalowych ramach mogą zostać dostosowane do twoich potrzeb przez naszych wykwalifikowanych inżynierów. Indywidualnie zaprojektowane konstrukcje obejmują wszelkiego rodzaju drzwi, wentylacje oraz pozostałe systemy. Ponadto, zapewniają bezpieczne wsparcie dla dużych obciążeń powodowanych przez suwnice pomostowe, zamontowane pod dachem instalacje wentylacyjne i przeciwpożarowe, sprzęt zabezpieczający przed upadkiem z wysokości oraz przez inne ciężary nałożone. Zadecyduj, czy twój projekt wymaga naszej izolacji Thermohall® – pamiętaj, zarówno nasze izolowane, jak i nieizolowane budynki są tworzone tak, aby sprostać twoim wymaganiom.

Elastyczne fundamenty

Skrojone na miarę potrzeb konstrukcje mogą zostać osadzone na wielu rodzajach fundamentów, włączając w to betonowe przylgi, obciążniki balastowe oraz kotwy gruntowe zakotwione w istniejącej powierzchni. Współpraca Renthall z podwykonawcą robót ziemnych stanowi klucz do osiągnięcia najbardziej opłacalnego rozwiązania.

Kryteria projektowania

Wszystkie budynki są projektowane w zgodzie z europejskim Prawem Budowalnym, a także z uwzględnieniem czynników takich jak wiatr oraz obciążenia wywołane zalegającym śniegiem. Każdy projekt jest bezwzględnie zgodny z istotnymi Standardami polskimi lub Eurokodami. Co więcej, oferujemy budynki z przeznaczeniem na cały świat, zaprojektowane pod kątem miejscowych warunków i przepisów. Nasze wcześniejsze projekty stworzyliśmy z myślą o wiatrach wiejących z prędkością 135 mil na godzinę i obciążeniach śnieżnych do 500 kg/ m2. Szkielet budynku i okładzina są poddawane analizie strukturalnej z wykorzystaniem odpowiednich technik nielinearnych oraz oprogramowania.

Materiał najwyższej jakości

Wszystkie budynki są okładane wytrzymałym materiałem z poliestru impregnowanego polichlorkiem winylu (PVC). Arkusze są dzielone w zależności od długości konstrukcji i łączone specjalnymi zachodzącymi na siebie łączeniami. Wspomniane łączenia są wodoszczelne i odporne na wibracje wywoływane przez silne wiatry. Membrana jest naciągnięta na stalową konstrukcję i zakotwiona w fundamentach. Żywotność tego wysokiej jakości materiału została przewidziana na 25 (w zależności od warunków atmosferycznych).

Zalety

  • Wiele opcji montażowych dla drzwi
  • Niestandardowe funkcje
  • Zaprojektowano do użytku w ciężkich warunków pogodowych
  • Błyskawiczna produkcja, montaż i relokacja
  • Oszczędność czasu
  • Nadaje się do większości warunków gruntowych, włączając w to beton i asfalt
  • Minimalne wymagania konserwacyjne i niskie koszty
  • Projektowanie, produkcja i montaż w Polsce z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa i jakości
  • Stworzona do pracy w ciężkich warunkach membrana pokryta warstwą PVC, certyfikowana i sprawdzona pod kątem odporności na ogień
  • Wszechstronny długoterminowy serwis